Založit webové stránky nebo eShop
starší žáci

 

                   ROZPIS STARŠÍ ŽÁCI FCB – PODZIM 2017

KOLO    DATUM             ZÁPAS

5.            So 2.9.   Kojetín-FCB  1:4 (1:3) br.:Doležal 2x,Tas,Fuksa

6.            Ne 10.9.  FCB-Brodek u Př. 2:6(1:2)br.:Doležal,Mánek

7.            Ne 17.9. KMK Přerov-FCB 0:21 (0:11) br.:Ondruška 5x,Botor 3x,Tas 3x,Šeránek 3x,Pavlík D. 2x,   

                                                                                    Doležal,Netopil,Mánek,Odložilík,Fuksa

8.            St  4.10.   FCB-Opatovice  2:2 (2:1) Br.:Doležal 2x    

9.            Út 26.9  Lipník n/B-FCB 2:10 (0:5) Br.:Doležal 4x,Tas 3x,Botor,Fuksa,Ondruška

4.            So 7.10.  FCB-Tovačov 0:1 (0:1)

3.            Ne 15.10.  Lověšice-FCB 4:0 (1:0) Br.:Odložilík,Ondruška

2.            St 18.10. 16:30  FCB-Kozlovice „B“

1.            So 28.10. 13:00  Řikovice-FCB

 

 

            VÝSLEDKY STARŠÍ ŽÁCI JARO 2017

KOLO    DATUM             ZÁPAS

10.         So 15.4.             Tovačov-FCB 9:2 (6:0) Br.:Hermann,Doležal 

11.         So 22.4.              FCB-Brodek u Př. 0:7 (0:1)

12.         Ne 30.4.             Lověšice-FCB 3:1  (1:1) Br.:Doležal

13.         So    6.5.             FCB-Bělotín 16:1 (9:0) Br.:Hermann 4x,Doležal 3x,Hrbas 2x,Bukva 2x,Fuksa 2x,Tas,Mánek,Zavadil 1x

14.         Ne 14.5.             Kojetín-FCB 6:7 (6:1) Br.:Doležal 3x,Hermann 2x,Hrbas,Šeránek

15.          So 20.5.            FCB-Opatovice 3:1 (2:1) Br.:Fuksa 2x,Doležal

16.          So 27.5.            Řikovice-FCB 0:1 (0:1) Br.:vlastní

17.          So  3.6.              FCB-Horní Moštěnice 3:2 (2:1) Br.:Fuksa 2x,Doležal

18.          So 10.6.            Soběchleby-FCB 1:3 (0:3) Br.:Hrbas,Doležal,Odložilík

 

HALOVÝ TURNAJ OFS PŘEROV 28.1.2017

Výsledky:FCB-Soběchleby 1:1 (Bukva D.)

                        -Opatovice 0:1 

                         -Lověšice 0:1

                         -Kozlovice 0:2

                          -Želatovice 0:3

                         -Tovačov 0:0

                          -H.Moštěnice 0:2                   

 

TABULKA PO PODZIMU 2016

1. Tovačov 9 9 0 0 51:7 27 0 0
2. Kojetín - Kovalovice 9 7 1 1 69:11 22 0 0
3. Opatovice - Všechovice 9 6 0 3 42:22 18 0 0
4. Brodek u Přerova 9 5 1 3 27:16 16 0 0
5. Soběchleby 9 5 1 3 33:25 16 0 0
6. Horní Moštěnice 9 4 0 5 36:29 12 0 0
7. Beňov 9 4 0 5 13:38 12 0 0
8. Říkovice 9 1 2 6 14:34 5 0 0
9. Lověšice 9 1 1 7 16:41 4 0 0
10. Bělotín 9 0 0 9 14:92 0 0 0

 

 

VÝSLEDKY STARŠÍ ŽÁCI-PODZIM 2016

KOLO          DATUM                ZÁPAS

5.                So 3.9. 13:30        FCB-Kojetín 1:14 (0:7)  Br.:Doležal D.

6.                Ne 11.9. 13:30     Opatovice-FCB 6:0 (0:0)

7.                So 17.9. 13:30      FCB-Řikovice 5:1 (3:0) Br.:Zavadil 2x,Tas,Kuchta Š.,Kuchta T.

8.                So 24.9. 13:00      Horní Moštěnice-FCB 5:0 (0:0)

1.                St 28.9. 11:00       FCB-Tovačov 0:5 (0:4)

9.                Čt 6.10. 16:30      FCB-Soběchleby 0:4 (0:0)

2.                So 8.10. 12:30      Brodek u Př.-FCB 0:1 (0:0) Br.:Zavadil

3.                So 15.10. 13:30    FCB-Lověšice 4:2 (2:2) Br.:Zavadil,Bukva D.,Kuchta T.,Tas

4.                Ne 23.10. 12:30   Bělotín-FCB 1:2 (1:2) Br.:Bukva D.,Doležal D.

 

Výsledky mladší žáci jaro 2016

1. Soběchleby 6 6 0 0 129:27 51 0 0
2. KOZLOVICE, z.s. 6 2 1 3 66:46 35 0 0
3. Brodek u Přerova, z.s. 6 3 2 1 61:33 34 0 0
4. Kojetín - Kovalovice, z.s. 6 3 1 2 54:59 26 0 0
5. Tovačov, z.s. 6 2 1 3 43:65 20 0 0
6. Beňov / Domaželice 6 2 1 3 30:80 14 0 0
7. Lověšice, z.s. 6 0 0 6 21:94 0 0 0
 

Kolo           Termín                          Zápas

13.              Ne 10.4. 10:30       Kozlovice-FCB  6:1 (2:0) Br.:Kuchta T.

14.              Ne 17.4. 11:00        FCB-Lověšice 4:1 (3:1) Br.:Fuksa 2x,Pavelka,Hermann

12.              Ne 24.4. 13:30         FCB-Kojetín 2:2 (1:1) Br.:Hermann,Tas

 

                                     NÁDSTAVBA MLADŠÍ ŽÁCI JARO 2016

KOLO      TERMÍN                    ZÁPAS            SRAZ/ODJEZD

2.              Ne 1.5.                   FCB-Kojetín           2:3 (0:1) Br.:Pavlík D. 2x

3.              Ne 8.5.                    Tovačov-FCB        2:2 (0:0) Br.:Kuchta T.,Hermann

4.               volno

5.              Ne 22.5.    FCB-Lověšice       3:2 (1:0)  Br.:Kuchta T.,Hermann,Pavlík D.

6.              So 28.5.    Soběchleby-FCB   14:3 (3:1) Br.: Fuksa 3x

7.              Ne 5.6.       FCB-Kozlovice   2:1 (0:0) Br.:Fuksa,Řezníček

1.              So 11.6.     Brodek u Př.-FCB  6:1 (1:1) Br.:Fuksa

 

Halový turnaj OFS Přerov 13.2.2016 

výsledky:  FCB-Lověšice 4:0 (Pavlík D.,Večeřa,Fuksa,Hermann)

                  FCB-Želatovice 0:2

                  FCB-Kozlovice II. 0:2

                  FCB-Kozlovice I. 2:2 (Fuksa,Hermann)

                  FCB-Soběchleby 1:5 (Pavlík D.)

                  FCB-Brodek u Př. 0:0

Celkově FCB 6.místo-1výhra,2remízy,3prohry. Skore 7:11,body 5

 

 

 

ROZPIS ZÁPASŮ PODZIM 2015-MLADŠÍ ŽÁCI

Kolo             čas                   zápas

4.         Ne 30.8.    FCB-Brodek u Př. 1:6 (0:3) Br.:Pavelka

3.          volno

5.        Čt 3.9.         Kojetín-FCB  9:2 (5:2) Br.:Kuchta,Herman

6.        So 12.9.       FCB-Kozlovice 0:3 (0:1)

7.         Ne 20.9.     Lověšice-FCB 0:3 (0:1) Br.:Bukva,Fuksa 2x

8.         So 26.9.      FCB-Soběchleby 0:6 (0:4)

9.         Ne  4.10.    Tovačov-FCB 5:2 (1:1) Br.:Pavlík D.,Baláž

10.       volno

11.        So 17.10.     Brodek u Př.-FCB 2:0 (1:0)

1.         So 24.10.      Soběchleby-FCB 8:0 (3:0)

2.          Ne 1.11.       FCB-Tovačov 2:4 (1:2) Br.:Hermann 2x

 

 

 

Konečné pořadí 2014/2015

7. Beňov 20z-5-1-14 39:128 16bodů

 

 

Rozpis ml.žáci-nadstavba o 5.-8.místo

                                                       Sraz (odjezd)

So 9.5.  FCB-Dolní Újezd  4:2 (3:1) Cagášková,Fuksa,Pavelka,Sehnálek

Ne 17.5.  Křenovice-FCB  2:4 (0:2) Sehnálek 3x,Pavelka

Ne 24.5.  Lověšice-FCB  2:0 (1:0) 

Ne 31.5.  Dolní Újezd-FCB  7:2 (3:1) Sehnálek,Kuchta Š.

So 6.6.    FCB-Křenovice  4:1 (2:1) Pavelka 3x,Cagášková

Ne 14.6. FCB-Lověšice 1:3 (0:2) Cagášková

 

ROZPIS JARO 2015 mladší žáci - okresní přebor 

                                          datum    čas   zápas                  Sraz (odjezd)

                                              13.kolo Ne 12.4. Lověšice-FCB   6:4 (3:0) Sehnálek 2x,Fuksa,Hrbas

            14.kolo So 18.4.  FCB-Soběchleby 2:5 (1:2) Zavadil,Hrbas

           11.kolo Ne 26.4.  Dolní Újezd-FCB 3:2 (2:0) Hrbas,Sehnálek

 12.kolo St 6.5. FCB-Křenovice 5:1 (2:0) Sehnálek 3x,Pavelka,Hrbas

 

 

 

 

 

 

Halový turnaj 31.1. 2015 Přerov (mladší žáci)

VÝSLEDKY FCB-Kozlovice 0:1

                                                          -Dolní Újezd 1:0 (Cagášková)

                                             -Soběchleby 0:3      

                                                    -Troubky 1:4 (Sehnálek)  

                                                                   - Lověšice 3:4(Sehnálek 2x,Baláž)

                                      -Křenovice 0:1

                                                -Horní Moštěnice 0:4

 

 

 

 

 

 

 

ROZLOSOVÁNÍ Výsledky - PODZIM 2014

                                                               Mladší žáci                  sraz(odjezd)                       

                                   So 30.8.  FCB-Dolní Újezd    2:2 (0:2) Br.:Zavadil,Hrbas

                         Ne 7.9.  Křenovice-FCB      1:4(1:2) Br.:Baláž 4x

                         Stř 10.9.  FCB-Troubky 1:11 (0:5) Br.: Zavadil   

                    So 13.9. FCB-Lověšice    1:10 (0:6) Br.:Fuksa

                           Ne 21.9. Soběchleby - FCB    12:1 (4:0) Br.:Fuksa   

                                     Ne 28.9. Troubky-FCB       10:2 (6:2) Br.:Baláž,Zavadil  

            So 4.10.  Kojetín-FCB          9:0 (2:0)      

               So 11.10.  FCB-Hor.Moštěnice  0:10 (0:3)

               Ne 19.10.  Hor. Moštěnice-FCB    15:0 (7:0)

              So 25.10. 10:00 FCB-Kojetín      0:14 (0:9)

 

 

Výsledky mladší žáci-jaro 2014

Ne 20.4.  FCB-Soběchleby 1:8 (1:4) Br: Fuksa

26.-27.4. Volno

So  3.5.  FCB-Horní Moštěnice "B" 1:10 (0:5) Br:Sehnálek

So 10.5. Kozlovice-FCB 16:0 (5:0)

Ne 18.5.  FCB-Křenovice 4:4 (1:2) Br:Sehnálek 3x,Baláž

Ne 25.5. Troubky-FCB 12:3 (4:0) Br: Sehnálek 2x,Bukva

Ne  1.6. FCB-Řikovice 2:6 (1:2) Br:Sehnálek 2x

So  7.6.  Horní Moštěnice "A"-FCB 12:0(7:0)

So 14.6.  Kojetín-FCB 14:0

 
 
TOPlist
Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek