Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Mladší přípravka

Jaro 2018

 

Ne   8.4.   11:00    Pavlovice - FCB                     4:5 (br. Tomeček V., Vyhňák, Zubík 2x, Stiskálek)

Ne 15.4.     9:00    Brodek u Př. - FCB                6:7 (br. Stiskálek 2x, Pešák, Zubík 4x)

Ne 22.4.   13:30    FCB - 1. FCV Přerov "C"     16:2 (br. Tomeček V., Cagášek, Vyhňák, Pešák 5x, Krajčovič 4x, Zubík 4x)

Ne 29.4.   10:30   1. FCV Přerov "A" - FCB       7:5 (br. Tomeček V., Stiskálek, Pešák, Zubík 2x )

Ne  6.5.    13:30   FCB - Kozlovice "B"              7:4 (br. Vyhňák 2x, Tomeček A., Tomeček V., Zubík, Pešák 2x)

Ne 13.5.   10:00   Lazníky - FCB ( přátelské utkání )

Ne 20.5.   13:30   FCB - Želatovice                    12:2 (br. Tomeček V. 3x, Stiskálek 2x, Mik 2x, Krajčovič 2x, Zubík Michal 2x, Zubík Marek)

Ne 27.5.   13:30   FCB - Újezdec

So   2.6.   12:30   Čekyně "B" - FCB

Ne 10.6.   13:30   FCB - Pavlovice

 

Trenér a vedoucí mužstva: Michal Zubík (tel.: 603 544853)

 

 

 

 

 

Podzim 2017:

Ne 3.9.      9:00  Kozlovice "B" - FCB          0:21 (br. Tomeček V. 8x, Stiskálek 6x, Pešák 3x, Krajčovič 2x, Vyhňák 2x)

Ne 17.9.    9:00  Želatovice "B" - FCB          2:7 (br. Stiskálek 4x, Zubík 2x, vlastní 1x)

St  27.9     16:30  Újezdec - FCB                   2:12 (br. Pešák, Tomeček V. 2x, Schlehr 2x, Mik 2x, Krajčovič, Stiskálek, Zubík 3x)

Ne 1.10.    13:30 FCB - Čekyně "B"              2:4 (br. Tomeček V., Stiskálek)

Ne 8.10    13:30 FCB - 1.FCV Přerov "A"    8:6 (br. Vyhňák, Krajčovič, Tomeček V. 2x, Zubík 4x)

Ne 15.10. 10:30 1.FCV Přerov "C" - FCB    7:11 (br. Vyhňák 2x, Mik, Pešák, Stiskálek, Tomeček V., Krajčovič, Zubík 4x)

Čt  26.10. 16:00 FCB - Brodek u Př.             13:4 (br. Tomeček V. 3x, Schlehr 2x, Vyhňák 2x, Zubík Mar. 2x, Pešák 2x, Mik, Krajčovič

Jaro 2017:

Ne 16.4. ( 14:00 )          Lipník n/B - FCB ............................ 11:2 ( br. Pešák, Zubík )

Ne 30.4. ( 11:15 )          Křenovice - FCB .............................. 5:2 ( br. Zubík, Kedroň )

Ne 7.5.   ( 13:30 )          FCB - Újezdec "A" .......................... 1:11 ( br. Kedroň )

So 13.5.  ( 8:30 )            Kozlovice "B" - FCB ......................  2:9  ( br. Kedroň 3x, Schlehr, Pešák, Zubík, Stiskálek )

Ne 21.5. (13:30 )           FCB - Čekyně ................................... 4:6  ( br. Kedroň 2x, Pešák, Zubík )

St  24.5. ( 17:00 )          FCB - Brodek u/P ............................. 4:5 ( br. Tomeček V. 3x, Zubík )

So 27.5.  ( 9:00 )            Kojetín/Kovalovice "A" - FCB ....... 13:3 ( br. Kedroň, Pešák, Zubík )

Ne 4.6.   ( 13:30 )           FCB - KMK Přerov ........................   4:7 ( br. Kedroň 2x, Pešák, Tomeček A. )

St 14.6.  (16:00)           1.FCV Přerov "C" - FCB .................... 7:6 ( br. Kedroň, Tomeček V., Stiskálek, Schlehr )

 

 

 

 

 

TOPlist
Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek