Založit webové stránky nebo eShop
mladší žáci
 

ROZPIS MLADŠÍ ŽÁCI FCB – PODZIM 2017

KOLO        DATUM             ZÁPAS

4.          Ne 27.8.     FCB-Křenovice 1:8(0:2)Br.:Kuba M.

5.          So 2.9.       KMK Přerov-FCB 0:6 (0:3) Br.:Vansa 2x,Kedroň 2x,Šmíd,Kuchta T.

6.          9.-10.9.                VOLNO

7.         Ne 17.9.       Lobodice-FCB 0:7 (0:5)  Br.:Kuchta T. 3x,Vansa 2x,Marek 2x

8.         Čt 12.10.               FCB-H.Moštěnice  0:8 (0:3)

1.         Čt 28.9.                 H.Moštěnice-FCB 5:3 (4:0) Br.:Hermann A. 2x,Šmíd

9.         Ne 1.10.                FCB-Tovačov  0:5 (0:0)

2.         So  7.10.               Tovačov-FCB 11:00 (6:0)

3.         So 14.10.              Troubky-FCB 3:0 (2:0)

10.       Ne 22.10. 11:00   FCB-Troubky

11.       Ne 29.10. 14:30   Křenovice-FCB

 

 

 

VÝSLEDKY MLADŠÍ ŽÁCI - JARO 2017

KOLO   DATUM               ZÁPAS

10.       Ne 16.4.     Kozlovice „B“-FCB 12:0  (6:0)

11.       Ne 23.4.  FCB-Kojetín 2:4 (1:1) Br.:Habčák,Odložilík

12.       Čt  4.5. Lobodice-FCB 4:0 (3:0)

13.       Ne  7.5.  FCB-Radslavice 3:2 (1:1) Br.:Pavlík J.,Habčák,Pavlík D.

14.       Ne 14.5.  Křenovice-FCB 1:0 (0:0)

15.       Ne 21.5.  FCB-Brodek u Př. 14:0 (7:0) Br.:Odložilík 4x,Pavlík D. 3x,Ondruška 3x,Kuchta T. 2x,Habčák,Šmíd

16.       So 27.5.   KMK Přerov-FCB 4:4 (3:0) Br.:Odložilík,Pavlík D.,Šmíd,Šeránek

17.       Ne  4.6.    FCB-H.Moštěnice 5:6 (2:3) Br.:Kuchta T. 2x, Odložilík,Habčák,Pavlík D.

18.       Ne 11.6.   Tovačov-FCB 8:2 (4:0) Br:Odložilík 2x

 

 

KONEČNÁ TABULKA 2016/2017

Tabulka

 

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Kojetín - Kovalovice 18 17 1 0 191:23 52 0 0
2. KOZLOVICE "B" 18 15 1 2 120:30 46 0 0
3. Tovačov 18 15 0 3 142:20 45 0 0
4. Radslavice 18 9 1 8 52:44 28 0 0
5. Křenovice 18 9 0 9 45:64 27 0 0
6. Horní Moštěnice 18 8 0 10 56:76 24 0 0
7. Beňov 18 6 1 11 49:79 19 0 0
8. SK Sokol Lobodice, z.s. 18 3 1 14 17:132 10 0 0
9. Brodek u Přerova 18 3 0 15 28:162 9 0 0
10. KMK Zubr Přerov 18 2 1 15 23:93 7 0 0
 

KOLO          DATUM                ZÁPAS

5.                   Ne 4.9. 11:00     FCB-Křenovice 3:2 (1:1) Br.:Pavlík D. 2x,Kuchta T.)

6.                   Ne 11.9. 13:00   Brodek u Př.-FCB 0:1 (0:0) Br.:Šeránek

7.                   Ne 18.9. 11:00   FCB-KMK Přerov 3:0 (2:0) Br.:Šmíd.,Ondruška,Pavlík D.

8.                   Ne 25.9. 13:00  Horní Moštěnice-FCB 4:1 (2:1) Br.:Pavlík D.

1.                   St 28.9. 16:00     FCB-Kozlovice 0:9 (0:4)

9.                   Ne 2.10. 10:00  FCB-Tovačov 0:5 (0:3)

2.                   So 8.10. 10:00    Kojetín-FCB 11:1 (5:1) Br.:Odložilík

3.                   Ne 16.10. 11:00 FCB-Lobodice 10:0 (4:0) Br.:Habčák 5x,Pavlík D. 3x,Odložilík,Marek

4.                   So 22.10. 14:00  Radslavice-FCB 7:0 (3:0)


 

 

          Rozpis starší přípravka jaro 2016

Kolo     Termín                 Zápas

13.         So  9.4. 14:00         Polkovice-FCB 0:18        

14.         Ne 17.4. 13:00       FCB-Troubky 4:3

15.         Ne 24.4.  10:30      Brodek u Př-FCB 0:17

16.         Ne 1.5. 13:00          FCB-Kozlovice 3:10 

17.         Ne 8.5.                           volno

11.         St 11.5.  17:00         Želatovice-FCB  9:3 

18.         Ne 15.5.  10:00       KMK Přerov-FCB  1:3   

10.         Ne 29.5. 13:00         FCB-Křenovice 5:5

 -             Ne 5.6.                         volno         

12.          Čt 9.6. 17:00         FCB-Újezdec 7:5

 

ROZPIS ZÁPASŮ STARŠÍ PŘÍPRAVKA-PODZIM 2015

Kolo     čas                             zápas

4.       Ne 30.8.    FCB-Polkovice 13:4 (8:1) Br.: Večeřa 5x,Habčák 5x,Řezníček 2x,Vansa

3.       St 2.9.        Újezdec-FCB 3:12 (2:3) Br.: Večeřa 8x,Šmíd 2x,Habčák,Pavlík

5.       Ne 6.9.       Troubky-FCB 1:3 (0:2) Br.: Večeřa 2x,Habčák

6.       Ne 13.9.     FCB-Brodek u Př. 29:0 (15:0) Br.:Večeřa 11x,Habčák 8x,Šmíd 4x,Řezníček 3x,Tšpon O. 3x

7.       So 19.9.      Kozlovice-FCB 8:3 (2:1) Br.:Šmíd 2x,Vansa

8.        volno                           

9.     Ne 4.10.        FCB-KMK Přerov 10:0 (5:0) Br.:Habčák 5x,Šmíd 3x,Večeřa,Kuchta T.

2.     Ne 11.10.      FCB-Želatovice 2:6 (1:1) Br.:Kuchta 2x

1.      Ne 18.10.      Křenovice-FCB 4:6 (3:5) Br.:Habčák 2x,Šmíd 2x,Večeřa,vlastní

 

 

Rozpis JARO 2015 starší přípravka - okresní přebor

 

              Datum  čas   zápas                       

 

 

11.kolo Ne 12.4.  Lipník n/B – FCB  12:0 (6:0)

12.kolo So 18.4.  FCB-volno                          -----

13.kolo Ne 26.4.  Bělotín-FCB       4:11 (3:6) Baláž 5x,Habčák 3x,Večeřa,Vansa,Řezníček

10.kolo Pá 1.5.  Radslavice-FCB    15:1 (7:0) Habčák

14.kolo Čt 7.5.  FCB-Hustopeče  5:3 (0:2)  Habčák 2x,Večeřa 2x,Řezníček

15.kolo So 9.5.  Kozlovice-FCB   12:1 (9:1) Habčák

16.kolo Ne 17.5.  FCB-Soběchleby  2:20 (1:7) Vansa,Kuchta

17.kolo Ne 24.5. Opatovice-FCB  5:8 (1:2) Večeřa 4x,Řezníček 3x,Vansa

18.kolo FCB volno

 

 

                                                      Výsledky podzim 2014 starší přípravka

                                                                              So 30.8. FCB-Bělotín    11:3 Br.: Baláž 6x,Habčák 3x,Večeřa 2x

                                         Ne 7.9. Hustopeče-FCB    10:3 Večeřa 3x

                                        Stř 10.9. FCB-Radslavice  2:11 Baláž 2x

                                                     So 13.9.  FCB-Kozlovice  3:11 Baláž 2x,Večeřa

                                           Ne 21.9.  Soběchleby-FCB  15:3 Baláž 3x

                                                                      So 27.9.  FCB-Opatovice   8:3 Baláž 5x,Habčák 2x,Večeřa

             VOLNO

                                                     So 11.10. FCB-Lipník n/B   6:9 (3:3)  Baláž 6x

                                                                                  Ne 19.10.  Prosenice-FCB  1:8 (1:4)  Baláž 4x,Večeřa 3x,Habčák)

 

 

G1A - SKD-Okresní přebor st.přípravka sk.A

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Soběchleby 8 8 0 0 110: 32 24   ( 12)
 
2. Kozlovice "A" 8 6 1 1 103: 16 19   ( 10)
 
3. Radslavice 8 5 2 1 93: 21 17   ( 8)
 
4. Lipník n.Bečvou 8 5 1 2 65: 30 16   ( 4)
 
5. Hustopeče 8 3 1 4 38: 67 10   ( -5)
 
6. Beňov 8 3 0 5 44: 65 9   ( -6)
 
7. Opatovice/Vš. 8 2 0 6 22: 85 6   ( -3)
 
8. Bělotín 8 1 0 7 25:103 3   ( -9)
 
9. Prosenice 8 0 1 7 20:101 1   (-14)
 

Výsledky turnaje mladší přípravky 12.4.2014 Lipník n/B (UT-hr.doba 1x15min)                                                                 Kozlovice-FCB 6:0                          

Zašová-FCB 6:2 (Večeřa 2x)

Holešov-FCB 10:1 (Pavlík)

 Lipník-FCB 5:1 (Večeřa)

O konečné 9.místo  Bělotín-FCB 3:1 (Habčák) 2:6 (Večeřa 4x,Kuchta 2x)

                                         

 

 

Výsledky turnaje mladší přípravka 9.3.2014 Přerov(hrací doba 1x12minut).

FCB-1.FCV Přerov 0:1

FCB-FK Troubky 1:0 (Kuchta)

FCB-Radslavice 0:3

FCB-Lipník n/B 0:1

FCB-Tovačov 1:1 (Pavlík)

FCB-Křenovice 0:0

FCB-SK Hranice 0:3

Celkově FCB 7.místo - 5bodů,skore 2:9

 

 

 

Halový turnaj OFS Přerov 25.1.2014 (hrací doba 1x12min) mladší žáci

  FCB-Kozlovice 0:4

  FCB-Troubky    0:4

 FCB-Horní Moštěnice "A" 1:1(Kuchta)

 FCB-Lipník n/B 0:4

FCB-Soběchleby 0:3

 FCB-Křenovice  0:3

 FCB-Horní Moštěnice "B" 0:1

Celkově 8.místo 1bod,skore 1:20.

 

 

Výsledky vánočního halového turnaje mladších žáků v Bystřici p/H-so 21.12.2013(Hrací doba 1x14min)

FCB-Ústí 0:3

FCB-Hošťálková 0:5

FCB-Juřinka 0:4

FCB-Hrachovec 1:3 (Sehnálek)

FCB-FKM Opatovice 0:2

FCB-Lipník n/B 0:2

FCB-Mrlínek 0:3

Celkově FC Beňov 8.místo 0bodů,skore 1:22

 

Halový turnaj mladší přípravky So 9.11.2013 v 8:30 Bystřice p/H.

Výsledky FCB- Chvalčov 1:1(Kuchta)

                         -Holešov 0:1

                         -Morkovice 0:0

                         -Slavkov p/H 2:0 (Kuchta,Chromčík B.)

                          -Otrokovice 2:2 (Kuchta,Večeřa)

                          -Prusinovice 0:1

Celkově FCB obsadil 4. místo se ziskem 6bodů a skore 5:5.

 

 

    TABULKA STŘELCŮ ZA ROK 2013

ml. přípravka                                      st.přípravka+mladší žáci

1.Němec Michal 13golů                                 1.Sehnálek Tomáš 41golů

2.Habčák,Večeřa  9golů                                 2.Cagášková,Suchánek 8golů

4.Řezníček,Pavlík 2goly                                 3.Zavadil,Pavelka,Orság,Bukva D. 1gol

6.Tivadar E.,Škuta 1gol

 

V roce 2014 bude FC Beňov reprezentovat:

mladší žáci - ročník narození 1.1.2001 a mladší. Hráči do pole 7+1. Hrací plocha polovina hřiště, branky 5x2m.

Hráčský kádr:Hrbas Jiří,Doležal Dominik,Tivadar Štefan,Zavadil Jiří,Cagášková Eva,Sehnálek Tomáš,Pavelka Lukáš,Orság Jakub,Suchánek Jan,Bukva Dominik,Mánek Vojtěch,Mudra Matěj,Mudra Vojtěch,Odložilík Vojtěch

mladší přípravka - ročník narození 1.1.2005 a mladší. Hráči do pole 4+1. Hrací plocha 30x19m, branky 5x2m.

Hráčský kádr:Tivadar Erik,Večeřa Filip,Řezníček Tomáš,Vansa Adam,Pavlík Jiří,Habčák Jan,Kuchta Tobiáš,Chromčík Bobánek,Šmíd Michal,Škuta Nikolas

 

Okresní přebor-mladší žáci podzim 2013

Kolo Datum     Čas         Zápas

4.     Ne 1.9.                 FCB-volno

5.     Ne 8.9.          Hor. Moštěnice B - FCB 10:1 (4:1) Br.FCB Sehnálek

6.     Ne 15.9.        FCB-Kozlovice 0:5 (0:3)

7.     Ne 22.9.        Křenovice-FCB 3:0 (2:0)

8.     Ne 29.9.        FCB-Troubky 1:13 (0:7) br. Sehnálek

9.    So   5.10.        Řikovice-FCB 4:1 (3:1) br. Bukva

1.    So  12.10.       FCB-Kojetín 1:8 (0:3) br.Sehnálek

2.    So  19.10.      FCB-Horní Moštěnice ''A'' 0:14 (0:7)

3.    Ne 27.10.      Soběchleby-FCB 9:0 (2:0)

 

Okresní přebor - mladší žáci

 

1.

Kozlovice

8

7

1

0

52:10

22

(13)

2.

H. Moštěnice 'A'

8

7

0

1

57:13

21

(6)

3.

Kojetín-Kovalovic

8

6

0

2

53:13

18

(6)

4.

Troubky

8

4

0

4

42:34

12

(3)

5.

H. Moštěnice B

8

3

2

3

28:25

11

(-4)

6.

Soběchleby

8

3

1

4

35:33

10

(-2)

7.

Říkovice

8

3

0

5

15:34

9

(-3)

8.

Křenovice

8

1

0

7

7:65

3

(-9)

9.

Beňov

8

0

0

8

4:66

0

(-12)

 

Přípravný turnaj ml. přípravky So 24.8. Horní Moštěnice

Výsledky: FCB-Horní Moštěnice 1:1

                 FCB-Bochoř 0:2

                FCB-Brno Chrlice 4:0

                FCB-Bělotín 2:0

                FCB-Přerov 2:1

O 5.místo FCB-Kozlovice 1:2

 

FOOTBALL CLUB BEŇOV rád uvítá nové hráče do týmů:

    -Mladší přípravka: ročník narození 2005 a mladší

    -Starší přípravka: ročník narození 2003-2004

     -Mladší žáci: ročník narození 2001-2002

 

       Zimní halové turnaje:

2.3.2013 Přerov-st.přípravka-tenisová hala

Výsledky turnaje(hrací doba 1x 13minut)

14:05 FCB-Křenovice 0:2

14:35 FCB-Kozlovice 1:3(Suchánek)

15:50 FCB-Lipník n/B 1:3(Dvořák)

16:20 FCB-Lověšice 3:1(Sehnálek 2x,Dvořák)

17:05 FCB-Dolní Újezd 0:0

Celkově FC Beňov 5zápasů 1výhra,1remíza,3prohry,4body,skore 5:9,5.místo

 

 

2.3.2013 Bystřice p/H-ml.přípravka-sportovní hala SUŠIL

výsledky trunaje(hrací doba 1x 13minut)

09:15 FCB-Bělotín 0:2

10:25 FCB-Loukov 0:2

11:25 FCB-Chvalčov 0:0

12:10 FCB-Želatovice 0:0

12:40 FCB-Prusinovice 0:4

13:10 FCB-Bystřice p/H 0:7

Celkově FC Beňov 6zápasů,2remízy,4prohry, skore 0:15,2body

 

 

TABULKA STŘELCŮ za rok 2012

Starší přípravka

1.Sehnálek Tomáš 30golů

2. Kašpárek Filip  8 golů

2.Cagášková Eva 7 golů

4.Suchánek Jan 5 golů

5.Zavadil Jiří,Kántor Matěj,Zmeškal Matěj 2 goly

8.Mudra Matěj,Hrbas Jiří,Pavelka Lukáš,Večeřa Filip 1 gol

 

Mladší přípravka:(podzimní část)

1.Němec Michal 25 golů

2.Večeřa Filip 3 goly

3.Řezníček Tomáš 1gol

 

 
 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />

 

 

Nový blok - dvojitým kliknutím zde zahájíte úpravu bloku...

 

Nový blok - dvojitým kliknutím zde zahájíte úpravu bloku...

TOPlist
Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek