Úvod
 
 
 
Činnost FC Beňov je realizována za podpory Olomouckého kraje a obce Beňov
 
 
                                                                                                                
 
 
                                                                 
 
 
 
Týdenní rozpis: Út 19.8.17:00 trénink žáci + přípravka 
                          St  20.8. 17:30 1.FCV Přerov - SFC Opava
                          Čt 21.8.17:00 trénink žáci+přípravka
                          Pá 22.8 17:00 trénink žáci + přípravka
                                       18:00 trénink muži
                          So 23.8. 9:00 přípravný turnaj Horní Moštěnice (starší přípravka)                         
                          Ne 24.8. 16:30 FCB - Opatovice
                                          
 
 
 
 
                                               POHÁROVÉ ZÁPASY: St 13.8. Čekyně -FCB 1:2 (0:1)
                                                                                       St 27.8. 17:00 FCB-Kojetín
 
 
LETNÍ PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY: Ne 27.7. Žalkovice-FCB 0:4
                                                                Pá   1.8. Kostelec u Hol.-FCB 0:13
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

                             Rozlosování OKFS 1.A třída sk.B – podzim 2014

 

kolo       datum          čas       

                                               1.             ne 10.8.                            Troubky – FCB 0:5 (0:2)

                                                      2.             ne 17.8.                             Náměšť n/H – FCB 2:2 (1:1)

                                     3.             ne 24.8.          16:30           FCB – Opatovice

                                       4.             ne 31.8.          16:30           Mostkovice – FCB

                           5.             ne  7.9.           16:30           FCB – Ústí

                                  6.             ne 14.9.          16:00           Slatinice – FCB

                                    7.             ne 21.9.          16:00           FCB – Hlubočky

                              8.             ne 28.9.          16:00           Lipová - FCB

                                      9.             ne  5.10.         15:30           FCB – Lipník n/B

                                  10.           ne 12.10.        15:00          Čechovice – FCB

                              11.           ne 19.10.        15:00          FCB – Bělotín

                                  12.           so  25.10.        14:30         Štěpánov – FCB

                                  13.           ne  2.11.          14:00         FCB - Dub n/M

                                  14.           ne  9.11.          14:00         FCB – Troubky

                                        15.           ne 16.11.         14:00         FCB –Náměšť n/H

 

       ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2014

                  Mladší žáci                                Starší přípravka

                     So 30.8. 16:30 FCB-Dolní Újezd     So 30.8. 13:00 FCB-Bělotín

                     Ne 7.9. 12:30 Křenovice-FCB         Ne 7.9. 10:00Hustopeče-FCB

                        Stř 10.9. 18:00FCB-Troubky        Stř 10.9. 16:00FCB-Radslavice

                         So 13.9. 16:00 FCB-Lověšice       So 13.9. 14:00 FCB-Kozlovice

                       Ne 21.9. 14:45  Soběchleby - FCB   Ne 21.9. 13:15 Soběchleby-FCB

                            Ne 28.9. 13:00 Troubky-FCB        So 27.9. 10:00 FCB-Opatovice

So 4.10. 12:00 Kojetín-FCB              VOLNO

                                           So 11.10. 12:30 FCB-Hor.Moštěnice  So 11.10. 10:00 FCB-Lipník n/B

                                        Ne 19.10. 12:00 Hor. Moštěnice-FCB  Ne 19.10.  10:00Prosenice-FCB

So 25.10. 10:00 FCB-Kojetín  

 
 
 
V sezoně 2014/2015 budou FC Beňov reprezentovat tyto týmy:
-Muži ''A'' -OKFS 1.A tř. skupina A
-Mladší žáci -Okresní přebor
-Starší přípravka -Přerov 

 

ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2013

 

 

OKFS 1.A tř. sk. B                       

Kolo Datum Čas Zápas

1. Ne 11.8.  Hranice ''B''-FCB 1:5 (1:3)

2. Ne 18.8.  FCB-Konice ''B'' 6:0 (3:0)-Zápas anulován,Konice ''B'' se odhlásili ze soutěže.

3. So 24.8.   Klenovice n/H-FCB 3:1 (1:1)

4. So 31.8.   Náměšť n/H-FCB 7:3 (5:2)

5. Ne 8.9.    FCB-Dub nad Mor. 0:3 (0:3)

6. So 14.9.   Bělotín-FCB 5:2 (3:0)

7. Ne 22.9.  FCB-Opatovice-Všech. 4:2 (2:1)

8. So 28.9.   Hlubočky-FCB 4:2 (3:1)

9. Ne 6.10.   FCB-Slatinice 5:3 (2:2)

10. So 12.10. Štěpánov u Olom.-FCB 1:3 (0:2)

11. Ne 20.10.  FCB-Lipník n/B 1:0 (0:0)

12. So 26.10.   Haná Prostějov-FCB 3:0 (3:0)

13. Ne 3.11.    FCB-Čechovice 5:1 (2:1)

14. So  9.11.   FCB-Hranice ''B'' 3:1 (1:1)

 

Letní přípravné zápasy: Ne 28.7. Čekyně-FCB 4:11 (2:7)

                                      Ne  4.8.  FCB-Kozlovice 3:7 (1:1)

 

 

                                                  

 

              KFS-1.B třída sk.A

   JARO 2013

          Ne 21.4. FC Beňov-Radslavice 2:2(1:2)

               Ne 28.4.  FC Beňov-H.Moštěnice 4:0 (1:0)

St 1.5 FC Beňov-Mostkovice 0:0

                Ne 5.5. Vrchoslavice-FC Beňov 5:6 (2:0)

     St 8.5. Jesenec-FC Beňov 1:5 (1:3)

           Čt 16.5. FC Beňov-Všechovice 4:2 (1:1)

           Ne 19.5.Býškovice-FC Beňov 1:1 (0:1)

    Ne 26.5.FC Beňov-Lipová 5:2 (2:1)

     Ne 2.6. Tovačov-FC Beňov 0:1 (0:0)

         Ne 9.6. FC Beňov-Nezamyslice 5:0 (1:0)

              Ne 16.6. Hranice ''B''-FC Beňov 11:0 (4:0)

Ne 23.6.  Pivín-FC Beňov 1:3 (1:2)

 
 
 
 
Zimní přípravné zápasy 2013

            Ne 10.2. FC Beňov-FC Želatovice 7:1(4:1)

                    Br.FCB:Machač 2x,Hrabovský 2x,Gréč 2x,vlastní

          Ne 3.3. 11:00 FC Beňov-Brodek u Př. 3:4

        So 16.3. 15:00 Lipník n/B-FC Beňov 6:1

Ne 24.3. 15:00 Admira Hulín-FC Beňov 5:2 (2:1)

Přátelské utkání: FC Želatovice - FC Beňov  1:7 (1:4)

 
V neděli 10.2. nastoupil tým Beňova k prvnímu přátelskému utkání zimní přípravy a rovnou proti týmu hrající Krajský přebor, blízkému týmu z Želatovic. Utkání se hrálo v chladném zimním počasí na umělé trávě v Lipníku nad Bečvou. Sestava byla tvořena především hráči A-týmu, postrádali jsme hráče Ďopana, Zbořiláka, Schlehra Michala, Novosada a zraněného Pavlíka. V rámci přípravy si za nás zahrál Martin Schlehr, do brány muse přijít vypomoct známí našeho trenéra. V utkání se také ukázala nová posila, Ján Gréč, který ukázal, že bude určitě přínosem, což potvrdil jednou vstřelenou brankou. V zápase jsme měli spoustu šancí, postupně jsme si vytvořili náskok 4-0, v poslední minutě poločasu došlo k jedné z chyb v obraně, kdy místo odkopnutí balon propadl do obrany a hosté střelou k tyči vstřelili svůj jediný gól. V druhém poločase si náš tým tvořil jednu velkou šanci za druhou, nějaké proměnil a držel si pohotový náskok. Naši bránu skvěle hájil výpomocný brankář, který také zlikvidoval několik šancí, a když už překonaný byl, tak jej zastoupil na brankové čáře Zemánek.
Sestava: Výpomoc- Zemánek, Andrlík, Vyhňák, Kavka, Bija, Kučera, Nesňal, Machač, Gréč, Schlehr Mart., Hrabovský, Zwesper
Branky: Hrabovský 2?, Machač 2?, Gréč 2? (nevím už)
 
Na výroční schůzi byli vyhlášeni nejlepší hráči FC Beňov za rok 2012
Muži ''A'' Machač Filip
Muži ''B'' Lenhart Štěpán
Starší přípravka Sehnálek Tomáš
Mladší přípravka Němec Michal
 
 
Od nového roku se budou vybírat příspěvky na členství FAČR.

Muži-200kč

Přípravka,žáci,dorost-100kč

 

                               Tabulka střelců FCB: (podzim 2012)

                                12 - Ďopan

                                11 - Machač

                                                     9 - Hrabovský

                                7 - Zbořilák

                                4 - Schlehr

                                2 - Zwesper

                                1 - Vaněk, Nesňal

 

ROZLOSOVÁNÍ KFS OLOMOUC-1.B třída sk.B

Muži ''A''-PODZIM 2012

Datum          Zápas

So 11.8. 16:30 Kostelec n/H-FC Beňov  3:8(0:6)

Ne 19.8. 16:30 FC Beňov-Pivín 4:0(2:0)

Ne 26.8. 16:30 Mostkovice-FC Beňov  0:2(0:2)

Ne 2.9. 16:30 FC Beňov-Jesenec 1:1(1:0)

Ne 9.9. 16:30 Radslavice-FC Beňov 1:2 (1:2)

So 15.9. 16:00 Horní Moštěnice-FC Beňov 1:3(0:1)

Ne 23.9. 16:00 FC Beňov-Vrchoslavice 2:0 (1:0)

Ne 30.9. 16:00 Všechovice-FC Beňov 0:3 (0:1)

                 FC Beňov-Býškovice 8:1 (3:0)

Ne 14.10. 15:00 Lipová-FC Beňov 4:3 (4:2)

Ne 21.10. 15:00 FC Beňov-Tovačov 5:0 (2:0)

So 27.10. 14:30 Nezamyslice-FC Beňov 1:2 (0:2)

Ne 4.11. 13:30 FC Beňov-Hranice ''B'' 1:4 (0:3)

Ne 11.11. 13:30 FC Beňov-Kostelec 5:0 (1:0)

 

ROZLOSOVÁNÍ OKRESNÍ SOUTĚŽE SK ''A'' PŘEROV

PODZIM 2012

 

Datum Čas Zápas

So 18.8. 17:00 FC Beňov ''B''-Říkovice 5:4(3:2)

So 25.8. 16:30 FC Beňov ''B''-Lobodice 2:6(1:3)

Ne 2.9. 16:30 Vlkoš-FC Beňov ''B'' 2:1(1:1)

So 8.9. 16:30 FC Beňov ''B''-Uhřice 6:2(0:2)

Ne 16.9. 16:00 Křenovice-FC Beňov ''B'' 1:3(1:1)

So 22.9. 16:00 FC Beňov ''B''-Brodek ''B'' 6:1(3:1)

Ne 30.9. 16:00 Měrovice-FC Beňov ''B'' 9:3(3:3)

So 13.10. 15:00 Stará Ves-FC Beňov ''B'' 2:3(1:0)

So 20.10. 15:00 Polkovice-FC Beňov ''B'' 1:4(1:1)

So 27.10. 14:30 Lověšice-FC Beňov ''B'' 2:1 (1:1)

Ne 4.11. 13:30 Horní Moštěnice ''B''-FC Beňov ''B'' 2:0( 2:0)

 

                                                                                                                                                

 

..FCB to je síla..tradice..historie..čest..modro-bílá krev..to musí být řev..!!..

Bez Vás by to nešlo! Sponzoři FCB:

fa. Omega Servis holding a.s.

 

fa. Stojan interiér (kontakt-  602 890 587)

 

Monexim Beňov - stavitelské práce (kontakt- Pumprla Marek 777 570 385   

Zemní práce Habčák Štěpán (kontakt- 602 549 576 

Hana a Lubomír Havlíčkovi

Pohostinství Pod Topoly (areál APT Stadium)

 

Jaroslav Jarmar - zednické práce

 

Autodoprava Pumprla Zdeněk (kontakt-606 541 541)

SDH Beňov

Milan Svoboda - zednické práce (kontakt- 604 531 789

Ostrčil Otakar - dřevařské práce 

 


Pokud budete mít nějaké přípomínky, návrhy nebo třeba i pochvaly, můžete se na nás obrátit buď v diskuzi nebo na e-malilové adrese:  

    ohudik@email.cz

 

TOPlist
Návštěvnost:   |  Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |   Mapa stránek