DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
Staří páni

Memoriál Ladislava Cigánka - Staří pání (29.6.2014)

Výsledky FCB-SK Bochoř 3:3

-Sokol Domaželice 1:3

-Sokol Újezdec 2:1

Konečné pořadí:

1.místo Domaželice (7b.)

2.místo FC Beňov (4b.)

3.místo Újezdec (4b.)

4.místo Bochoř (1b.)

Memoriál Ladislava Cigánka - Staří pání (29.6.2013)

Výsledky FCB- SK Bochoř 1:1

-Sokol Újezdec 2:2

-Sokol Domaželice 4:2

Konečné pořadí 1.Újezdec (5b.)

2. FC Beňov (5b.)

3. Domaželice (4b.)

4.Bochoř (1b.)

Memoriál Ladislava Cigánka - Staří páni (11.6.2011)

SemifináleFC Beňov - SK Bochoř 4:1 (Svoboda, Tomeček, Hovurka, Štěpaník - Stojan)

SK Břest - TJ Sokol Domaželice 3:1 (Zavadil Z., Zapletal, Lochman - Vaculík)

O 3 . místo : SK Bochoř - TJ Sokol Domaželice 7:6 (Hofírek, Kadlčík F., Kobliha Jan 5x - Krúza M. 3x, Krúza P., Zmeškal, Majdan)

Finále: FC Beňov - SK Břest 3:1 (Tomeček 2x, Kolc - Lochman)

Nejlepší brankář: Hrbas Martin (FCB)

Nejlepší střelec: Kobliha Jan (Bochoř)

Nejlepší hráč: Kadlčík Ferda (Bochoř)

Soupiska FCB: Hrbas - Dvořák, Svoboda S., Chromčík Z. + B., Habčák, Štěpaník, Samsonek, Kolc, Tomeček, Hovurka, Kobert, Andrýdek, Doležel, Kappel, Janda, Zavadil, Svoboda M., Slaměník

Pro přehlednější úpravu sekce lze obsah rozdělit do textových "bloků". Bloky lze libovolně vytvářet, přesouvat a mazat. Jejich úpravu zahájíte dvojitým poklepáním tlačítkem myši. Textový editor se vždy spustí pouze pro vybraný blok. Jak editor pracuje, naleznete ve videoukázce.

Základní tipy:

• Používejte často nové bloky.
  • ENTER = nový odstavec.
  • SHIFT+ENTER = nový řádek.
  • Obrázek je nejprve třeba nahrát na server přes Vložit obrázek a Správce souborů.
  • Obsah z Wordu vždy přenášejte přes Vložit z Wordu.
  • NEpoužívejte mezerník pro zarovnávání objektů.
Listování umožňuje dynamicky zobrazovat a skrývat obsahy vybraných bloků:
  • Stiskněte tlačítko listování.
  • U bloků, které mají být skryty, vyplňte nově zobrazené textové pole.
  • Všechny bloky s vyplněným listováním budou na stránkách skryty kromě prvního v pořadí.
  • Tlačítko přidat odkazy vytvoří nový blok se zástupcem, který bude na stránkách nahrazen odkazy. Tyto odkazy budou shodné s vyplněnými nadpisy u listování a budou přepínat příslušné bloky.
  • Ze všech bloků, které mají vyplněné listování, bude zobrazen vždy pouze jeden. Bloky, které nemají vyplněné listování vůbec, budou zobrazeny vždy.
  • Pokud chcete skrývat i první blok listování, vytvořte na jeho místo nový prázdný blok a použijte pro jeho nadpis výraz: %empty%
  • Chcete-li při přepnutí bloku rolovat okno na horní část bloku, přidejte za text bloku výraz: %top% (např.: Dovolená%top%)
Administrace WebSnadno | Tvorba webových stránek na WebSnadno  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek